DRUŠTVO „NAŠA DJECA“ bilo je uključeno u ovu manifestaciju sa akcijom „Imam svoj vrt“ GU Amanita je ustupila svoje zemljište za vrt, a srednjoškolci smjera agrotehničar su pripremili gredicu i posadili mrkvu, peršin,blitvu,grah,rajčicu,papriku i ciklu sa volonterima DND-a. Cilj ovakve suradnje je da se uzgoji povrće u vlastitom vrtu kako bi se djeca upoznala sa svim fazama u vrtlarenju i u konačnici sa spremanjem zimnice od ubranih plodova.